Moraskoslezská liga starších a mladších žáků pokračovala 6. kolem

V dalším kole přivítala naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek své soupeře na domácí palubovce. „A“ týmy se utkaly s SKH Polankou nad Odrou, nad kterou oba naše týmy jasně zvítězily vysokým brankovým rozdílem.
„B“ týmy se střetly s družstvy Nového Jičína. Starší si nad soupeřem drželi vedení už od začátku utkání, které udrželi až do konečného hvizdu (20:17). Mladší, ač v osobní obraně svého soupeře přehráli, podlehli rozdílem sedmi branek (17:24).

Starší žáci „A“
Zápas byl od první chvíle v naší režii, dokázali jsme si vytvořit mnohabrankový náskok, který jsme udržovali po celou dobu zápasu. Chci poděkovat hráčům, že přistoupili ke hře velmi zodpovědně i v rozhodnutém stavu dále bojovali ze všech sil. Zhodnotil trenér Radim Hustopecký.

Pepino SKP Frýdek-Místek – SKH Polanka nad Odrou 38:16 (20:8)
Sestava a branky SKP:
Broda, Bortel – Chovančík 1, Bardoň, Mazur V. 4, Borák 10, Šupola, Kresta Z., Mlčoušek 3/1, Moješcik 12/1, Vyskočil 6, Somsi 2/1, Papala, Kresta Michal.


Mladší žáci „A“
Dnešní zápas odehráli všichni hráči velmi disciplinovaně a celým týmem opět zavládla pohoda, která se projevila na konečném výsledku. Mladí orli dnes prokázali své kvality. Hráli jsme JAKO jeden tým. Zhodnotil zápas trenér Zdeněk Rajnoha.

Pepino SKP Frýdek-Místek  – SKH Polanka nad Odrou 41:34 (Os. obrana 15:13) (Shout-out 14:12) (Vlastní hra 12:9)
Sestava a branky SKP:
Sanitrák, Surovec – Kresta F. 3, Halas 11/1, Petrů, Kresta Matěj 12/1, Matula 7, Ručka, Valo 2, Tomčala 2, Opatrný 2, Srník, Frkal 2.

Starší žáci „B“
Ač jsme měli obavy po předchozím nezdaru v Novém Jičínu, tentokrát jsme se soupeřem dokázali držet krok. Vybojovali jsme si náskok, který se nám podařilo udržet po zbytek zápasu, a opětovně jsem dal šanci zahrát si celé lavičce. Zhodnotil zápas Radim Hustopecký ml.

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – TJ Nový Jičín 20:17 (10:6)
Sestava a branky SKP:
Broda 1/1, Sanitrák – Bardoň 2/2, Šupola 6, Kresta Z., Somsi 1, Kresta Michal 7, Lošák, Nečas, Sloupenský P., Kresta Matěj, Toman 3, Lorenc, Srník.

Mladší žáci „B“
Ačkoli si naše družstvo dokázalo odnést z osobní obrany dvoubrankový náskok (9:7), tak o výsledku utkání rozhodla výšková a fyzická vyspělost hostujícího družstva, na kterou už náš tým nestačil.

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – TJ Nový Jičín 17:24 (Os. obrana 9:7) (Shout-out 5:10) (Vlastní hra 3:7)
Sestava a branky SKP:
Surovec – Blecha 1, Kresta F. 4, Maňas, Holčák 4, Prek, Petrů 1, Opatrný 1, Valo 3, Kocher, Přikryl 2, Jašúrek 1.

Komentáře