Juniorka v přestřelce se Vsetínem neobstála

Juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek v dalším kolem 2.ligy mužů SM nastoupila na domácí palubovce proti družstvu KH Zbrojovka Vsetín.

První poločas naše družstvo předvádělo vyrovnaný souboj, který skončil jednobrankovým vedením hostí (18:19). Po nástupu do druhého poločasu si vsetínští vytvořili během desíti minut šesti brankový náskok (23:29). Juniorka se snažila na své soupeře ještě dotáhnout, ale blíže než na rozdíl tří branek se nedostala a nakonec podlehla KH Zbrojovce Vsetín rozdílem čtyř branek (32:36).
Nejlépe se střelecky dokázali prosadit Horáček s Hečkem, kteří celkem nastříleli 16 branek.

V druholigové tabulce se naše družstvo po 5.kole umisťuje na 8.místě.