Mladší dorostenci urvali body lídrovi tabulky

Dorostenecká družstva Pepino SKP Frýdek-Místek narazila na přední celky ligové tabulky.

Mladší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek se velmi dobrým výkonem vypořádali s do té doby neporaženým lídrem z Nového Veselí, kterého porazili rozdílem čtyř branek (27:23). Velmi dobrý výkon předvedl v brance Patrik Bartoš a střelecky se dařilo Pavlu Fucimanovi, střelci devíti branek.
Družstvo mladších dorostenců je se sedmi body na 5.místě ligové tabulky, jen pouhé dva body od vedoucí Dukly Praha.

Ve druhém utkání starší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek předváděli vyrovnaný souboj s dosud neporaženým týmem Nového Veselí do 23. minuty, pak ale hosté odskočili na poločasové tříbrankové vedení.
Našemu družstvu se nepovedl vstup do druhého poločasu, když v 6. minutě hosté navýšili své vedení na rozdíl šesti branek (11:17), pak už si tým Nového Veselí udržoval čtyř až pěti brankové vedení až do konce utkání. Největším problémem bylo neuhlídání nejlepšího střelce Kupy, který sám našemu družstvu nasázel 14 branek.
Náš tým zaujímá s pěti body 6.místo ligové tabulky.