Výsledky žákovských soutěží 4. a 5. kola Moravskoslezské ligy

Ve 4. kole Moravskoslezské ligy žáků přivítala naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek v sobotu na domácí palubce Karvinské týmy, nad kterými nedokázala zvítězit. Ve čtvrtek pak „A“ týmy zajížděly k 5. kolu Moravskoslezské ligy na palubovku Sokola Ostrava.

Sobotní utkání:

Starší žáci „A“ si proti karvinskému týmu v prvním poločasu vypracovali dvoubrankový náskok, který ale nedokázali po nástupu do druhého poločase udržet, když karvinští čtyřmi vydařenými ranami obrátili průběh utkání ve svůj prospěch (17:18) a naše družstvo se už nedokázalo na karvinské dotáhnout (24:28).
Mladší žáci „A“ v prvním poločase ztráceli na svého soupeře pět branek (23:28), které už nedokázali v druhé půli stáhnout (29:34).
Starší žáci „B“ sehráli se svým soupeřem vyrovnanou partii do 17.minuty, kdy karvinští dorovnali a získali si tříbrankové vedení. Ve druhém poločase si hosté už vedení nenechali vzít a skóre navýšili na konečných 23:29.

Moravskoslezská liga starších žáků sk.A
Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – HCB Karviná 24:28 (15:13)
Sestava a branky SKP:
Bortel, Broda – Mazur V. 3, Borák 2, Toman, Nečas, Mlčoušek 5/1, Moješcik 10/8, Vyskočil 4, Šupola, Papala, Sloupenský P., Somsi, Bardoň.

Moravskoslezská liga mladších žáků sk.A
Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – HCB Karviná „A“ 29:34 (os. obrana 12:14) (shout-out 11:14) (vlastní hra 6:6)
Sestava a branky SKP:
Surovec – Kresta F. 2, Halas 5, Škopek 2, Kresta Matěj 10/4, Matula 4, Ručka 1, Valo, Sanitrák 2, Srník 3, Petrů.

Moravskoslezská liga starších žáků sk.B
Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – HCB Karviná „B“ 23:29 (10:13)
Sestava a branky SKP:
Sanitrák, Broda – Bardoň 4/2, Halas 3, Toman 2, Nečas, Šupola 4, Sloupenský P., Somsi, Kresta Matěj 2, Srník, Kresta Michal 8, Lošák, Lorenc.

Čtvrtční utkání:

Starší žáci „A“ si hladce poradili s TJ Sokol Ostrava. Už v 11 minutě vedli rozdílem sedmi branek (1:8) a to ještě navýšili do konce prvního poločasu na 8:19. Ve druhém poločase si ještě naše družstvo zvýšilo náskok a nakonec rozdílem patnácti branek vítězí (19:34).
„Po celou dobu utkání jsme předváděli hru, kterou od svých svěřenců očekávám a  poločas jsme jasně vyhráli o jedenáct branek. Druhý poločas jsme už dohrávali v tréninkovém tempu a nakonec jasně zvítězili o 15 branek (19:34).“ zhodnotil utkání trenér Radim Hustopecký st..
Mladší žáci „A“: Mladí Orli nestačili na ostravské Sokoly. Domácí jasně přehráli naše družstvo v prvním poločase a ve druhém se už jen dohrávalo.

Moravskoslezská liga starších žáků sk.A
TJ Sokol Ostrava – Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ 19:34 (8:19)
Sestava a branky SKP:
Broda, Bortel – Chovančík, Nečas 1, Mazur V. 2, Bardoň 2, Toman, Somsi 2, Mlčoušek 7, Moješcik 7/3, Vyskočil 4, Šupola 5, Papala 2/1, Kresta Michal 2.

Moravskoslezská liga mladší žáků sk.A
TJ Sokol Ostrava „A“ – Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ 37:25 (os. obrana 17:9) (shout-out 10:7) ( vlastní hra 10:9)
Sestava a branky SKP:
Sanitrák, Surovec – Kresta F. 1, Halas 9, Škopek 1, Kresta Matěj 8/1, Matula 5, Ručka 1, Valo, Tomčala, Petrů, Srník, Frkal.

Komentáře