Juniorka poprvé vítězí

Juniorka po nevydařeném začátku sezóny, kdy pokaždé těsně prohrála se svými soupeři, konečně veze dva body z Žeravic. K vítězství hlavně přispěla střelecká potence Martina Pomichálka, který nastřílel dvanáct branek, ale také návrat po zranění Jana Rajnohy.

První poločas si naše družstvo udržovalo mírný náskok jedné až dvou branek. Do šaten se šlo za jednobrankového vedení našeho týmu 15:16.

Ve druhém poločase na prvních deset minut převzali iniciativu domácí, která jim přinesla vedení 21:19. V posledních dvaceti minutách však náš tým začal pracovat na plné obrátky a pomalu obracel vývoj utkání ve svůj prospěch. Tuto fázi utkání náš tým vyhrál 13:5 a po závěrečném hvízdu se mohl radovat z vítězství o šest branek (26:32).

2.liga mužů SM
SK Žeravice – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 26:32 (15:16)
Sestava a branky SKP:
Stříž, Šoltys – Pomichálek 12/5, Žvak 3, Blahut 2, Šimek 1, Hečko 4, Stachovec1, Rajnoha J. 5, Horáček 4.

Příští utkání odehraje juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek v sobotu 7.10.2017 od 17:00 proti 3.týmu druholigové tabulky KH Zbrojovce Vsetín.

Komentáře