Juniorka potřetí v řadě těsně prohrála

Ve třetím kole druholigové soutěže mužů  přivítala juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce družstvo SKH Polanka nad Odrou, se kterým sehrála těsný souboj až do posledních vteřin zápasu.

Během prvního poločasu se do vedení nejdříve dostali hosté 7:10. Naši si ale dokázali vedení převzít do svých rukou, když po třech vydařených trefách Šimka, Pomichálka a Bosáka se ve 20.minutě dostali do jednobrankového vedení 12:11. Pak však opět přišla nepovedená závěrečná koncovka prvního poločasu, kterou hosté vyhráli 1:5 a do šaten se šlo za vedení hostí o tři branky (13:16).

Po nástupu do druhého poločasu se juniorka dokázala dotáhnout na svého soupeře a získat si vedení, které si držela až do poslední minuty zápasu (29:28), ale opět nezvládla závěr utkání a nakonec podlehla družstvu SKH Polanka nad Odrou o jedinou branku 29:30.