Žákovské soutěže Moravskoslezské ligy

Starší žáci „A“ zajížděli do Krmelína, kde vybojovali cenné body. „B“ týmy společně i přes nepřízeň počasí odehrály svá utkání na asfaltu v Klimkovicích za stálého deště.

Moravskoslezská liga starší žáci sk.A
Dnešek byl naštěstí poněkud mírnější, co se deště týče, ale bylo tady venkovní asfaltové hřiště a s tímto jsme se museli vyrovnat. Po nervózním začátku jsme v průběhu zápasu začali soupeře přehrávat hlavně díky skvělým rychlým protiútokům. Zhodnotil utkání trenér Radim Hustopecký.
Sokol Krmelín – Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ 22:28 (10:16)
Sestava a branky SKP:
Bortel, Broda – Chovančík 1, Bardoň 1, Borák 7, Toman, Nečas, Mlčoušek 4, Moješcik 7/1, Vyskočil 3, Šupola 1, Papala 2, Kresta Michal, Somsi 2/1.

Moravskoslezská liga starší žáci sk.B
V Klimkovicích, na asfaltovém hřišti a za stálého deště, jsme dokázali, že hrát umíme. Ač jsem u předchozích dvou zápasů upozorňovali na nesoustředěnost v obraně, tentokrát musíme kluky pochválit, protože od samotného začátku hráli opravdu velmi dobře a dávali si pozor na zbytečné technické chyby, které v předchozích zápasech dělali. Dnešek nám ukázal správnou cestu, že pokud máme skvělou obranu, dobrý útok a soustředěného brankáře, umíme porazit i velmi dobrého soupeře a to i v takových povětrnostních podmínkách, které jsou pro nás zcela nezvyklé. Zhodnotil utkání vedoucí družstva Jan Surovec.
Sokol Klimkovice – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 15:22 (6:11)
Sestava a branky SKP:
Broda, Sanitrák – Toman 2, Bardoň 1/1, Šupola 4, Kresta Matěj 1, Kresta Michal 5/1, Lošák 1, Lorenc 2, Nečas 2/1, Matula, Sloupenský P. 1, Somsi 3, Srník.

Moravskoslezská liga mladší žáci sk.B
V krutých podmínkách, za stálého deště na asfaltovém hřišti se našemu družstvu nevyvedl první poločas, když osobní obranu prohráli 17:5 a skóre utkání už nedokázali obrátit ve svůj prospěch.
Sokol Klimkovice – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 30:20 (os. obrana 17:5) (shot-out 6:8) (vlastní hra 7:7)
Sestava a branky SKP:
Surovec – Valo 3, Maňas 1, Škopek 8, Jašúrek 3, Prek 2, Blecha 1, Gnojek 2.

Komentáře