Domácí vítězství mladších a starších dorostenců

V sobotním dopoledni nastoupila naše dorostenecká družstva Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce SH SŠŘ v Místku ke 3.kolu svých ligových soutěží a opět sbírala body.

Nejprve si mladší dorostenci lehce poradili se svým soupeřem z Mostu. Utkání od samého počátku bylo jednostrannou záležitostí mladých Orlů, kteří si už po prvním poločase nahromadili vysoké vedení 15:6.
Ve druhém pak pokračovali v navyšování skóre ve svůj prospěch, až na konečné vítězství o devatenáct branek 34:15.

Po tomto vítězství patří našemu družstvu pátá příčka ligové tabulky.

1.liga mladší dorostenci
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK Baník Most  34:15  (15:6)
Sestava a branky SKP:
Macek, Bartoš – Bohanes 4, Gelnar 1, Napoleone, Brázdil 2, Havránek Tomáš 7, Voleník 4, Fuciman 4/1, Hrachovec 4, Vilimovský 1, O´Connor 2, Brožek 4, Ondrušík . Trenér Petr Mazur.

Starší dorostenci to už tak jednoduché neměli a museli o vítězství urputně bojovat do posledních sekund utkání. Houževnatý soupeř z Velké Bystřice našemu družstvu nic nedaroval.
První poločas dokonce vyzníval ve prospěch našeho soupeře, který vedl až do 28.minuty (16:17). Pak naše družstvo stačilo srovnat na poločasový nerozhodný výsledek (18:18).
Druhý poločas pokračoval ve vyrovnaném souboji, i když naše družstvo mělo v určitých momentech navrch (15.minuta 28:23).Pak ale soupeř opět srovnal ve 29.minutě skóre na 34:34. Poslední slovo patřilo našemu týmu, konkrétně Pavlovi Musálkovi, který v posledních sekundách rozhodl o vítězství našeho družstva.

Po třetím kole se naši mladí Orli usadili na třetí příčce prvoligové tabulky.