Juniorka zahájila novou sezónu porážkou

V 1.kole 2.ligy mužů SM se střetla juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek se Sokolem Ostrava, kterému po vyrovnaném souboji podlehla rozdílem jediné branky.

V prvním poločase se našemu družstvu nevedlo dobře. Díky špatného nástupu, zejména v obranné činnosti a neproměňování vyložených brankových příležitostí, získali hosté několika brankový náskok, který si dokázali udržet až do konce poločasu (14:18).

Po nástupu do druhého poločasu se juniorka snažila svou ztrátu dohnat, čehož dosáhla ve 48. minutě, když po čtyřech vydařených trefách získala vedení (22:21). Ještě ve 59. minutě byl stav vyrovnaný (25:25). Brankou v poslední minutě utkání strhli ostravští vítězství na svou stranu.
Domácím citelně chyběl pro pracovní povinnosti Vojtěch Hečko a také v posledních patnácti minutách utkání pro zranění, do té doby nejlepší střelec, Jan Rajnoha.