Úspěšný vstup dorostenců do prvoligové soutěže

O víkendu se rozeběhly soutěže celostátních dorosteneckých lig. Naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek do nich vstoupila vítězně a připsala si první body. Starší dorostenci nastoupili na domácí palubovce proti Sokolu Ostrava, kterého jasně přehráli a mladší se střetli s Libercem.

1.liga starší dorostenci 1.kolo
Svěřenci trenéra Daniela Vala šli do utkání s odhodláním potvrdit velmi dobrou výkonost z předsezónních přípravných utkání a turnajů. Hned úvod to dokazoval, v 5. minutě to bylo 4:0. Ve 20. minutě dokonce na ukazateli svítil stav 10:2 a v poločase už 17:6.
Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu. I když trenér Daniel Valo dal příležitost celé střídačce, skóre narůstalo až na konečných 34:19 ve prospěch našeho týmu.

Pepino SKP Frýdek-Místek – Sokol Ostrava  34:19 (17:6)
Sestava a branky SKP:
Cáb, Fritz – Mück 7, Garba 5, Herman, Hustopecký 2, Lysek, Mazur Matěj, Řebíček 4, Fuciman 1, Ondrušík 6, Bujnoch, Musálek 9/2.
Trenér: Daniel Valo

1. liga mladší dorostenci 1.kolo
Mladší dorostenci v prvním poločase jasně přehrávali svého soupeře z Liberce, v poločase vedli o sedm branek (18:11).
V začátku druhého poločasu ještě navýšili své vedení na rozdíl jedenácti branek a zdálo se, že o osudu utkání je rozhodnuto (23:12), ale od 37. minuty začal soupeř z Liberce zle dotahovat, až z toho bylo jen chudobné vítězství našeho týmu o dvě branky (31:29).

Pepino SKP Frýdek-Místek – Liberec Handball  31:29 (18:11)
Sestava a branky SKP :
Bartoš, Macek, Plánka – Vyskočil, Napoleone, Brázdil 1, Havránek Tomáš 3, Borák 1, Fuciman 3, Voleník 1, Ondrušík 9, Vilimovský 4, O´Connor 3, Brožek 6.

Komentáře