Mini žáci v Polance dvakrát zlatí

O víkendu proběhl tradiční házenkářský turnaj POLANKA CUP 2017 a naše družstva Mini žáku, pod vedením trenérů Vladimíra Mojžíška, Romana Butschka a Jaroslava Hustopeckého, si na zakončení sezóny vedla znamenitě.
V kategorii MINI 4+1 naše „A“ družstvo vybojovalo v konkurenci 20 týmů 1.místo a družstvo „B“ 13.příčku.
V kategorii MINI 6+1 to byla premiéra družstva v šestkové házené a na velkém hřišti družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek v konkurenci 12 týmů bylo úspěšné. Po bojích v základní skupině a v semifinále se naše družstvo probojovalo až do finále, kde po dramatickém boji zvítězilo nad družstvem Sokola Ostrava až na sedmimetrové hody a stalo se vítězem tohoto turnaje.
I v individuálním ocenění jsme uspěli, nejlepším brankářem v kategorii MINI 6+1 byl vyhlášen Vojtěch Surovec z Pepino SKP Frýdek-Místek.
Zlaté medaile v kategorii MINI 6+1 předával bývalý hráč extraligového Pepina SKP Frýdek-Místek Roman Meca.

POLANKA CUP 2017 – kategorie MINI 6+1
VÝSLEDKY DRUŽSTVA Pepino SKP Frýdek-Místek
Základní skupina: Zlín 12:5, Holešov 11:6, S.Ostrava 8:6, Bojnice 7:9, Polanka 12:5.
Semifinále: Vsetín 6:6 vítězství na 7 hody 3:1.
Finále: S. Ostrava 4:4  vítězství na 7 hody 2:0.
POLANKA CUP 2017- kategorie MINI 4+1
VÝSLEDKY DRUŽSTVA Pepino SKP Frýdek-Místek „A“
Základní skupina: Bystřice p.H. „A“  10:4, Zlín „B“ 3:5, Hrabůvka „B“ 12:3.
Skupina o 1.-5. místo: Polanka „A“ 8:7, S. Ostrava 3:2, Pezinok 4:3, Zlín „A“ 5:2.

VÝSLEDKY DRUŽSTVA Pepino SKP Frýdek-Místek „B“
Základní skupina: Klimkovice 5:6, Holešov 6:3, Zlín „A“ 2:2.
Skupina o 11.-15.místo: Brno „A“ 3:6, Polanka „B“ 2:1, Hrabůvka „A“ 3:3, Bystřice p.H. „A“ 0:3.
Reprezentační pivot, současný hráč 2.budesligového klubu Bergischer Handball-Club 06 a bývalý hráč extraligového Pepino SKP Frýdek-Místek Leoš Petrovský, předává zlaté medaile za vítězství v kategorii minižáci 4+1 svým následovníkům z frýdecko-místeckého klubu.

Poděkování všem hráčům za vzornou reprezentaci našeho klubu a města Frýdku-Místku. Dík patří i rodičům, kteří za svými ratolestmi přijeli a po celý turnaj je povzbuzovali.

Autor: Tomáš Šoltys