Žákovské soutěže míří do finále. Naše družstva bojují o medailová umístění

V domácích utkáních se střetla „A“ družstva našich žáků se Sokolem Ostrava a mladší žáci „B“ zajížděli za svým soupeřem do Karviné.
Starší žáci „A“ už od začátku prvního poločasu ukázali velkou převahu nad svým soupeřem, když už ve 21. minutě vedli rozdílem desíti branek (14:4). Do druhého poločasu nastupovali už s dvanácti brankovým náskokem vybudovaným v první půli, ten si ještě dokázali navýšit a zvítězit tak drtivým rozdílem 15 branek (33:18). Tímto bodovým ziskem náš tým dělí pouhé jedno vítězství od udržení si 2.místa v Moravskoslezské lize.
Mladší žáci „A“ si po celý zápas udržovali nad svým soupeřem jasné vedení, které jim na konci zápasu přineslo vítězství rozdílem 11 branek (28:22). V následujících dvou utkáních budou naši hráči bojovat o umístění na 1.příčce ligové tabulky.
Mladší žáci „B“, po vybojovaném vítězství na palubovce Karviné, si zajišťují 1.místo v Moravskoslezské lize. V  poslední utkání sezóny se střetnou na domácí palubovce proti družstvu Trnávky, které je na poslední příčce ligové tabulky.
Starší žáci „B“ již mají jistou 2. příčku své soutěže a čeká je poslední utkání proti týmu SK Opava.

MSL starší žáci sk.A
Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – Sokol Ostrava 33:18 (17:5)
Sestava a branky SKP: Bartoš, Bortel – Brázdil 1, Bohanes 5, Voleník 3, Havránek T. 6, Moješcik 2, Chovančík, Vyskočil 4, Papala 1, Brožek 7.
Sled utkání: 3:1, 10:2, 12:3, 14:4, 17:5, 20:6, 23:7, 25:9, 27:11, 28:13, 29:17, 33:18.
Tabulka >>>ZDE<<<

MSL mladší žáci sk.A
Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – Sokol Ostrava 44:33 (28:22)
Sestava a branky SKP: Sanitrák, Broda – Somsi 7, Halas 5, Lorenc 3, Kresta Matěj, Hrubý 9, Kresta Michal 9, Bardoň 2, Šupola 6, Toman 1, Sloupenský P., Sloupenský R. 2.

MSL mladší žáci sk.B
HCB Karviná „B“ – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 27:32 (20:21)
Sestava a branky SKP: Sanitrák, Surovec – Tomčala 1, Kresta Filip, Halas 12, Somsi 7, Ručka 1, Valo 2, Kresta Matěj 3, Toman 4, Matula, Škopek 1, Srník 1.

Přijďte podpořit naše družstva v jejich posledních utkáních této sezóny a buďte svědky předání medailí našim hráčům za jejich skvělá umístění!!!