Předposlední kolo přineslo dvě vítězství dorosteneckých družstev

K sobotnímu utkání 1.ligy mladších dorostenců zajíždělo naše družstvo do Velké Bystřice, kde se střetla s poslední celkem tabulky a jistým sestupujícím. V tomto zápase, kde trenér Martin Strnadel dal příležitost celému kádru, naše družstvo jasně zvítězilo.
Starší dorostenci v neděli sehráli důležité utkání na palubovce Strakonic, ve kterém jasně zvítězili rozdílem sedmi branek (23:30). Důležité utkání se sousedem v tabulce zvládlo naše družstvo velmi dobře. Ziskem důležitých dvou bodů se naše družstvo odpoutalo od předposlední příčky tabulky a posouvá se na 10. příčku.
1.liga starší dorostenci
ČZ HBC Strakonice – Pepino SKP Frýdek-Místek 23:30 (9:16)
Sestava a branky SKP: Bodlák, Cáb – Verlík 1, Blahut 2, Mück, Skřehot 1, Broda, Havránek V. 5, Ondrušík 4, Mazur M. 8/3, Bureš 3, Hanák 5, Šimek, Hustopecký 1.
Tabulka >>>ZDE<<<

1.liga mladší dorostenci
SK Velká Bystřice – Pepino SKP Frýdek-Místek 28:35 (16:17)
Sestava a branky SKP: Macek – Hladný 1, Herman, Vludarčík 5, Gelnar 4, Fuciman 8, Ondrušík 3/1, Bujnoch 3, Vilimovský 2, O´Connor 1, Galdia, Musálek 8.
Tabulka >>>ZDE<<<

Dorostenecká družstva se rozloučí se sezónou na domácí palubovce s družstvy HCB Karviná v neděli 7.5.2017. Starší dorostenci začínají od 13:30, následováni mladšími od 15:30.

Autor: Tomáš Šoltys

Komentáře