Dorostenci vezou z Plzně dvě prohry

Naši dorostenci tentokrát zajížděli do daleké Plzně, kde nezvládli ani jedno ze svých utkání.

1.liga mladší dorost

Mladší dorostenci nezvládli začátek utkání, když v 5.minutě prohrávali už 4:0. Pak srovnali hru a dotáhli se na rozdíl tří branek.  Avšak od 18. minuty prvního poločasu do 23. minuty žádné z družstev nevstřelilo gól, až domácí navýšili skóre pětigólovou šňůrou na poločasové skóre 14:6.
Začátek druhého poločasu se vyvíjel v duchu konce prvního, kdy domácí během sedmi minut navýšili skóre na rozdíl 12 branek (18:6). Pak už se utkání jen dohrávalo.

Talent Plzeň – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:21 (14:6)
Sestava a branky SKP: Macek, Bartoš Patrik – Havránek T. 2, Herman 1, Mazur M., Hrachovec 6, Fuciman 2, Ondrušík 3, Bujnoch, Vilimovský 2, O´Connor 2, Musálek 3.
Vyloučení:          3 – 2       Sedmičky:           0 – 0
Tabulka >>>ZDE<<<

1.liga starší dorost

Starší dorostenci přes všechno úsilí v prvním poločase, který vyhráli 10:11, se nedokázali v druhé půli střelecky prosazovat a nastříleli pouhých 8 branek, které jim na vítězství nestačily.

Talent Plzeň – Pepino SKP Frýdek-Místek 25:19 (10:11)
Sestava a branky SKP: Cáb, Bodlák – Verlík 2, Blahut 1, Mück 1, Skřehot 1, Broda 1, Havránek V. 4, Hustopecký 1, Mazur M. 1, Bureš 2/1, Hanák, Ondrušík 5, Šimek.

Autor: Tomáš Šoltys