Juniorka si odnáší další porážku. Svému soupeři podlehla vysokým brankovým rozdílem

Juniorka po porážce v Holešově utrpěla další porážku, tentokrát na domácí palubovce s posledním celkem druholigové tabulky SK Velká Bystřice „B“.

Do 20.minuty prvního poločasu šlo o vyrovnané utkání (11:12), které se v poslední desetiminutovce změnilo ve prospěch hostí, kteří si získali  tříbrankový náskok na konci první půle.
Ve druhém poločase se juniorka snažila o vyrovnání skóre, kterému se nejblíže přiblížila při rozdílu jedné branky (19:20), avšak hosté si své vedení už nedali vzít a svůj brankový náskok už jen navyšovali.
Největší vliv na vývoj utkání měla špatná obrana a neproměňování vyložených šancí, které našemu týmu nejvíce ublížily. Také absence tahounů týmu Horáčka, Jana Rajnohy a Güttlera měla velký vliv na jejich hru.

2.liga mužů SM

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – SK Velká Bystřice „B“ 33:41 (16:19)
Sestava a branky SKP: Stříž, Šoltys – Bureš 1, Hečko 6, Pomichálek 5, Havránek V. 7/1, Verlík, Müller 2, Ruffer 4, Šimek, Žvak 3, Stachovec 2, Vančura 1, Lednický 2.
Sled utkání: 3:3, 5:5, 8:8, 10:11, 11:15, 13:16, 15:17, 16:19, 19:20, 21:24, 23:27, 26:30, 29:34, 32:38, 33:41.
Tabulka >>>ZDE<<<

V dalším kole bude juniorka zajíždět do Litovle, kde se střetne s rezervou extraligového celku Tatran Litovel.

Autor: Tomáš Šoltys