Dorostenci nedokázali přehrát své soupeře ze Zubří

Dorostenecká družstva odehrála na domácí palubovce souboje s předními celky svých ligových soutěží. Na vítězství však ani jeden z našich týmů nedosáhl.

1.liga mladší dorostenci
Mladší dorostenci, po nevydařeném prvním poločase, ve kterém si nechali odskočit svého soupeře na rozdíl šesti branek (8:14), dokázali na  začátku druhého poločasu vyrovnat (14:14) a nerozhodné skóre si udržovali až do závěru utkání, kdy však nakonec nešťastnou střelou z dálky zvítězili o jedinou branku hosté ze Zubří.

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Zubří 21:22 (8:14)
Sestava a branky SKP: Kuchtík, Macek – Garba 1, Herman, Vludarčík 4, Mazur M. 7/1, Hrachovec, Bujnoch, Fuciman 4, Gelnar 1, Hladný, Musálek 3, O´Connor, Ondrušík 1.
Sled utkání: 1:4, 2:7, 3:8, 4:9, 5:11, 6:12, 8:14, 14:15, 15:15, 17:17, 17:20, 20:20, 21:22.
Tabulka >>>ZDE<<<

1.liga starší dorostenci
Starší dorostenci na začátku prvního poločasu podléhali svému soupeři až rozdílem pěti branek (8:13), ale v posledních sedmi minutách dokázali šesti brankami v řadě otočit poločasové vedení na svou stranu  (14:13).
Na začátku druhého poločasu se do vedení znova dostali hosté (14:17), kteří si vedení už udrželi až do konce zápasu. (21:24)

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Zubří 21:24 (14:13)
Sestava a branky SKP: Bodlák, Cáb – Verlík 3, Blahut 3, Mück 2, Hustopecký, Lysek, Havránek V. 5, Žilavý 1, Řebíček, Bureš 3/1, Hanák, Mazur M. 1, Šimek 3/1.
Sled utkání: 1:5, 3:7, 5:8, 7:9, 8:12, 14:13, 15:17, 17:19, 20:22, 21:24.

V dalším kole obě družstva zajíždějí na palubovku Talentu Plzeň.

Autor: Tomáš Šoltys