Juniorka porazila lídra 2.ligové soutěže mužů. Dorostenecká družstva vybojovala cenné body.

Naše dorostenecká družstva společně s juniorkou přivítali své soupeře na domácí palubovce. Po těžkých soubojích všechna naše družstva zvítězila a připisují si body.

1.liga mladší dorost
Mladší dorostenci tentokrát přivítali na domácí palubovce soupeře ze spodní části tabulky Liberec. V prvním poločase si svěřenci Martina Strnadela už od prvních minut zápasu vytvářeli vysoký brankový náskok, který ve 26. minutě dosáhl rozdílu dvanácti branek (19:7). Do konce první půle však dokázali hosté ještě ztrátu zredukovat na rozdíl sedmi branek (21:14).
S nástupem do druhého poločasu a po úbytku sil našich hráčů se soupeř chytil příležitosti, při které pozměnil svou obranu a dokázal postupně snižovat náš náskok. Naše družstvo si ale vedení udrželi až do samého konce a zvítězili rozdílem dvou branek. (35:33)  Mladší dorost si stále drží 5. příčku ligové tabulky.

Pepino SKP Frýdek-Místek – Liberec Handball 35:33 (21:14)
Sestava a branky SKP: Kuchtík, Macek – Hladný, Garba 2, Herman 2, Vludarčík 2, Mazur Matěj 4, Fuciman 1, Ondrušík 4, O´Connor, Igenyes 4, Bochnia 3, Gelnar 8, Musálek 5/2.
Sled utkání: 2:1, 6:2, 11:3, 16:5, 19:7, 20:12, 21:14, 23:15, 25:17, 26:21, 30:24, 33:26, 34:30, 35:33.
Tabulka >>>ZDE<<<

1.liga starší dorost
Starší dorostenci odehráli na domácím hřišti utkání s posledním celkem tabulky TJ Sokol Úvaly.
V prvním poločase svedli naši hráči se svým soupeřem vyrovnaný souboj, ze kterého si hostující družstvo do druhého poločasu přineslo jednobrankový náskok (9:10).
Ve druhém poločase se pokračovalo ve vyrovnaném souboji až do 44. minuty, kdy se chopili vedení naši hráči a navýšili stav na rozdíl tří branek ve svůj prospěch (18:15), který udrželi až do konce utkání. (21:18)

Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Úvaly 21:18 (9:10)
Sestava a branky SKP: Fritz, Cáb – Verlík 1, Blahut, Hustopecký, Musálek 4, Ondrušík 4, Žilavý, Lysek, Mazur Matěj 9/5, Bureš 2/1, Hanák, Korčák 1, Šimek.
Sled utkání: 2:1, 4:4, 8:6, 9:9, 9:10, 13:12, 18:15, 19:17, 21:18.

2.liga mužů SM
Juniorka se tentokrát střetla s lídrem druholigové tabulky TJ Rožnov pod Radhoštěm. Z počátku první půle měli navrch hosté, kteří si udržovali vedení. Vše se změnilo koncem prvního poločasu, kdy po vyrovnání skóre (14:14) se dostali naši do vedení a do druhého poločasu šli s jednobrankovým náskokem. (17:16)
Po nástupu do druhého poločasu zcela převzali do rukou otěže naši hráči, kteří svou skvělou obranou a vstřelenými brankami se dokázali vyšplhat ve 24. minutě až na rozdíl dvanácti branek (34:22), který si udrželi až do konce.
V příštím kole čeká na juniorku nový lídr druholigové tabulky KH Zbrojovka Vsetín, který vystřídal v čele Rožnov.

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – TJ Rožnov pod Radhoštěm 36:24 (17:16)
Sestava a branky SKP: Stříž, Šoltys – Bosák 5, Güttler 2, Pomichálek 4, Rajnoha J. 4, Žvak 3, Lednický 1, Hečko 5, Müller 3, Ruffer, Kocich 4, Horáček 4/2, Vančura 1.
Sled utkání: 2:1, 3:3, 5:6, 7:9, 10:12, 12:13, 15:14, 17:16, 20:17, 23:17, 26:18, 29:20, 31:21, 34:22, 36:24.

Autor: Tomáš Šoltys