Dorostenecká družstva společně s juniorkou odehrála první mistrovská utkání jarní části svých soutěží.

Začala jarní část celostátních soutěží dorostenců společně s 2. ligou mužů.
Naše dorostenecká družstva zajížděla do Jičína, juniorka do Polanky…

fnbv1.liga starší dorost
Špatný vstup do utkání a hlavně neproměňování vyložených šancí, zapříčinil porážku starších dorostenců v Jičíně. První branka našeho družstva byla vstřelena až v 17. minutě (11:1) a o utkání bylo prakticky rozhodnuto.

HBC Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:22 (15:10)
Sestava a branky SKP: Fritz, Cáb – Verlík 3, Blahut 2, Ondrušík, Hustopecký 1, Musálek 3, Žilavý 1, Lysek, Mazur Matěj 10/5, Bureš 2, Hanák, Korčák, Šimek.
Tabulka >>>ZDE<<<

1.liga mladší dorost
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním to byli domácí, co vedli v utkání, ve druhém dějství nastal obrat a svěřenci trenéra Strnadela dovedli utkání do vítězného konce.
Střelecky táhli své družstvo především Vludarčík autor 11 branek a Mazur, který jich nastřílel 6.

HCB Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek 29:31 (17:14)
Sestava a branky SKP: Kuchtík, Macek – Garba 4, Herman, Vludarčík 11/1, Mazur Matěj 6/1, Fuciman 3, Ondrušík 3, Bujnoch, Vilimovský, O´Connor, Musálek 4/1.

2.liga muži SM
Po vyrovnaném boji v 1. poločase se do vedení dostali domácí (14:12). Do druhého poločasu naše družstvo vstoupilo úspěšněji a dokázalo si vybojovat tříbrankové vedení. Ale ani to nestačilo na vítězství, když se v posledních deseti minutách zápasu skóre opět otočilo a domácí se dokázali dostat do vedení (25:22). Naši už pak stačili jen zkorigovat výsledek utkání na rozdíl jediné branky, což na body nestačilo.

SKH Polanka – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 25:24 (14:12)
Sestava a branky SKP: Stříž, Šoltys – Güttler 2, Horáček 8/2, Lednický 1, Žvak 1, Stachovec 3, Hečko 7, Müller, Mück, Ruffer 1, Vančura 1.
Sled utkání: 2:1, 4:4, 6:5, 10:7, 12:9, 14:12, 14:17, 16:19, 18:20, 20:21, 22:22, 25:22, 25:24.

Autor: Tomáš Šoltys