Poslední podzimní utkání se dorostencům nevyvedly, vezou porážky z Karviné.

fnbv

Mladší dorostenci po vyrovnaném průběhu utkání nakonec podlehli HCB Karviná o jedinou branku a přezimují na 5. příčce ligové tabulky.
Starší  nestačili na tým HCB Karviná, kterému podlehli o šest branek a po podzimu jim patří až 11. příčka tabulky.

1.liga mladší dorost 11.kolo

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:26 (14:11)
Sestava a branky SKP: Kuchtík, Macek – Hladný, Garba 3, Herman, Vludarčík 8, Mazur M. 7, Fuciman 2, Ondrušík 2, Bujnoch, Vilimovský, O´Connor, Musálek 4/1.

1.liga starší dorost 11.kolo

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:21 (15:10)
Sestava a branky SKP: Cáb, Bodlák, Fritz – Verlík 2, Blahut 2, Mück, Broda 1, Havránek V. 7, Konvička, Lysek, Řebíček, Bureš 5, Hanák 3/1, Šimek 1.

2.liga mužů SM 11.kolo

V posledním kole podzimní části 2.ligy mužů SM se naše juniorka střetla s týmem TJ Lesana Zubří. Už od prvních vteřin zápasu si náš soupeř budoval několika brankový náskok, který vyvrcholil v poločasové skóre 17:10. V druhé půli se našim hráčům podařilo dostat na rozdíl čtyř branek (21:17), to ale už měli domácí hru pevně pod kontrolou a závěr utkání se dohrával v režii domácích.

Po podzimní části juniorce patří 9. příčka 2.ligy mužů.

TJ Lesana Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 28:20 (17:10)
Sestava a branky SKP: Stříž, Šoltys – Güttler 2, Blahut 2, Horáček 3/1, Lednický 3, Žvak 3, Šimek 2, Müller, Vančura 5.
Sled utkání: 4:1, 7:4, 11:6, 15:8, 17:10, 19:12, 20:15, 22:18, 24:19, 28:20.

Autor: Tomáš Šoltys