Chrastina: Duel v Jičíně byl v režii rozhodčích

V duelu 12. kola extraligy sahali házenkáři Pepino SKP Frýdek-Místek po prvním vítězství na palubovce soupeře. Nakonec ale v Jičíně o gól prohráli. Podle trenéra Aleše Chrastiny duel výrazně ovlivnili rozhodčí, kteří jej řídili.

15235615_1233550640060100_8723832784061408806_oStřetnutí mezi Jičínem a Pepino SKP Frýdek-Místek bylo dlouho vyrovnané. Na rozdíl od předešlých zápasů v tomto utkání nechyběla našemu výběru bojovnost a ohromná vůle po tom změnit nepříznivou sérii na palubovkách soupeřů.

V průběhu utkání jsme se dostali i do tříbrankového vedení, byť zápas byl po celou dobu hodně vyrovnaný. Nakonec se ani v tomto střetnutí frýdecko-místečtí hráči nedočkali první výhry na půdě soupeře. Podle trenéra Aleše Chrastiny se na tomto faktu významně podepsali rozhodčí.

„Celé utkání v podstatě pískal jen jeden z nich. Nebojím se říct, že měl zápas ve své režii,“ zkritizoval Chrastina výkon jednoho ze sudích. „Odpískal proti nám až příliš sedmimetrových hodů. Na druhé straně tyto situace posuzoval jiným metrem. A zatímco na jedné straně zákroky trestal, na druhé nikoli,“ pokračoval frýdecko-místecký lodivod v kritice.

„Ke konci jsme sice měli možnost vyrovnat z náskoku, ale bohužel se to nepodařilo. Každopádně hráči odvedli bojovný výkon, za který si určitě zasloužili minimálně bodovat. Bohužel se tak nestalo, byť prohrát jsme rozhodně neměli,“ zdůraznil s tím, že po zápase byl hodně znechucený.

 

HBC Ronal Jičín – Pepino SKP Frýdek-Místek   25:24 (11:12)

Sestava a branky SKP F-M: Marenčák, Štolcar – Pomichálek 2, Horáček, Petrovský 4, Rajnoha J., Gřešek 5/2, Dyba 2, Vacula 2, Kichner 5, Kocich, Krahulík. Trenér: Aleš Chrastina.

Zdroj Foto: Facebook HBC Ronal Jičín

Komentáře