Výsledky Žákovské ligy 2016/2017 a turnaje minižáků

dsc_5183Dalšího dílčího úspěchu dosáhli starší žáci Pepino SKP Frýdek-Místek. Svěřenci trenéra Radima Hustopeckého přešli bez zaváhání svou kvalifikační skupinou o celostátní Žákovskou ligu a postupují do hlavní soutěže mezi nejlepší házenkářská družstva této věkové kategorie v ČR.

První kolo Žákovské ligy sehraje naše družstvo v Karviné v sobotu 10.12.2016. Soupeři mu budou HCB Karviná, HC Zubří, Dukla Praha „B“ a Jiskra Třeboň.
dsc_5153

Výsledky družstva Pepino SKP Frýdek-Místek v kvalifikaci:

Pepino SKP Frýdek-Místek – Sokol Ostrava  27:15 (13:7)
Sestava a branky SKP: Bartoš, Bortel – Bohanes, Mazur Vojtěch, Havránek Tomáš 9, Borák 2, Mlčoušek 2, O´Connor Nathan, Brožek 4, Slováček, Moješcik 2/1, Brázdil 4, Voleník 2, Vyskočil 2.

Pepino SKP Frýdek-Místek – Sokol Luhačovice  28:22 (17:8)
Branky SKP: Brázdil 5, Brožek 4, Havránek Tomáš 4, Vyskočil 3, Mazur Vojtěch 3, Mlčoušek 2, Moješcik 2/1, Bohanes 1,Borák 1, O´Connor Nathan 1/1, Slováček 1, Voleník 1.

Pepino SKP Frýdek-Místek – SK Žeravice  20:17 (10:9)
Branky SKP: Voleník 4, Moješcik 4/4, Mazur Vojtěch 3, Havránek Tomáš 3, Brožek 3, Vyskočil 2, Brázdil 1.

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Zlín  20:12  (10:5)
Branky SKP: Havránek 8, Brožek 5, Moješcik 3/2, Voleník 2, Mazur Vojtěch 1, Bohanes 1.
dsc_5164


Minižáci ovládli turnaj v Porubě

Posledním turnaji mini 4+1 před zimní přestávkou ovládly opět naše týmy. Ve finálovém souboji „áčka“ s „béčkem“ byli úspěšnější hráči družstva „A“.


Výsledky družstva „A“ :

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – TJ TŽ Třinec 13:9
Sestava a branky SKP: Prek 4, Škopek 3, Holčák 4, Kocher, Menšík, Lošák 2, Maňas.

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – Sokol Poruba „B“ 20:3
Branky SKP: Prek 4, Škopek 3, Holčák 3, Menšík 4, Lošák 6.

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – KH Kopřivnice „B“ 20:1
Branky SKP: Prek 6, Škopek 2, Holčák 6, Kocher 1, Menšík 3, Lošák 2.

Výsledky družstva „B“ :

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – 1.SC 98 Bohumín 32:4
Sestava a branky SKP: Kačmarčík 1, Vilimovský 6, Babjar 12, Ondryáš 2, Gnojek 1, Přikryl 7, Jašúrek 3.

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – Sokol Poruba „C“ 24:7
Branky SKP: Vilimovský 4, Babjar 4, Ondryáš 1, Gnojek 3, Přikryl 3, Jašúrek 9.

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – KH Kopřivnice „A“ 20:9
Branky SKP: Vilimovský 7, Babjar 3, Ondryáš 2, Gnojek 1, Přikryl 6, Jašúrek 1.

Finále 1. – 2. místo:

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 17:10

Sestava a branky SKP „A“: Prek 3, Škopek 4, Holčák 4, Kocher, Menšík, Lošák 6, Maňas.
Sestava a branky SKP „B“: Kačmarčík, Vilimovský 2, Babjar 4, Ondryáš 2, Gnojek, Přikryl 2, Jašúrek.


Foto: Jan Smekal, autor: Tomáš Šoltys

Komentáře