Žákovské výsledky

vysledky_zbytek_web
Žákovské soutěže

Zatímco juniorka a dorostenecká družstva mají reprezentační přestávku, žáci o víkendu pokračovali na palubovkách soupeřů 8.kolem Moravskoslezské ligy a byli úspěšní. Starší žáci „A“ si vítězstvím v Ostravě stále drží druhou příčku tabulky. Mladší přehráli jasně o deset ostravské Sokoly, konkurenta v boji o druhou příčku. „B“družstvo mladších žáků zvítězilo v Třinci o pět branek a v tabulce své soutěže je průběžně na druhém místě.

 

MSL sk.A – starší žáci

Sokol Ostrava – Pepino SKP Frýdek-Místek „A“  26:31 (14:14)

sestava a branky SKP: Bartoš, Bortel – Bohanes 3, Borák 2, Havránek Tomáš 7, Mlčoušek, O´Connor, Moješcik 6/2, Mazur Matěj 4/1, Voleník 8, Vyskočil 1.

 

MSL sk.A – mladší žáci

Sokol Ostrava – Pepino SKP Frýdek-Místek „A“  26:36  (21:26)

sestava a branky SKP: Broda, Somsi – Nečas 2, Sloupenský Petr, Sloupenský Richard 1, Lorenc, Toman 1, Hrubý 10, Matula 7, Kresta Michal 6, Bardoň 2, Šupola

 

MSL sk.B – mladší žáci

TJ TŽ Třinec – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“  23:28  (22:21)

sestava a branky SKP: Sanitrák, Surovec – Kresta Matěj 2, Halas 6, Klega 2, Kresta Filip 1, Valo, Tomčala, Frkal 1, Gnojek 3, Srník, Holčák 6, Prek 7.

Minižáci opět úspěšní

O víkendu absolvovali naši minižáci turnaj 4.kola moravskoslezské ligy v Kopřivnici a to opět velice úspěšně. „A“ družstvo porazilo ve své skupině všechny soupeře a ve finálovém boji přehráli Sokol Ostrava „B“. „B“ družstvo ve skupině dvakrát zvítězilo a utrpělo jen porážku od pozdějšího finalisty Sokol Ostrava „B“ a nakonec se umístilo na konečném 4.místě, když v boji o 3. příčku prohráli vysoko se Sokolem Ostrava „A“.

Minižáci „A“

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – Sokol Ostrava „A“ 18:14
Sestava a branky SKP: Surovec 1, Kresta F. 5, Prek 6, Menšík, Maňas, Škopek 6.

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – TJ Nový Jičín „A“ 21:11
Branky SKP: Kresta F. 7, Prek 6, Menšík 1, Škopek 7.

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – KH Kopřivnice „B“ 21:4
Branky SKP:  Kresta F. 4, Prek 9, Surovec 1, Menšík 2, Maňas 1, Škopek 4.
Finále o 1.-2.místo

Pepino SKP Frýdek-Místek „A“ – Sokol Ostrava „B“ 18:14
Branky SKP: Kresta F. 9, Prek 3, Menšík 2, Škopek 4.
Minižáci „B“

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – KH Kopřivnice „A“ 16:4
Sestava a branky SKP: Kačmarčík, Vilimovsky 4, Bábjar 5, Suchánek, Ondryáš 1, Kocher, Holčák 5.

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – TJ Nový Jičín „B“ 13:10
Branky SKP: Vilimovsky 5, Babjár 1, Ondryáš 4, Kocher 1, Holčák 2.

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – Sokol Ostrava „B“ 9:16
Branky SKP: Vilimovsky 4, Ondryáš 4, Holčák 1.

Finále o 3.-4.místo

Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ – Sokol Ostrava „A“ 12:23
Branky SKP: Vilimovsky 4, Babjár 3, Suchánek 1, Ondryáš 3, Holčák 1.

                                                                                                            autor: Tomáš Šoltys

Komentáře