Mizérie pokračuje. V poháru nás vyřadila Velká Bystřice

14470557_1269804259716795_3301699191210462577_n

Házenkáři Pepino SKP Frýdek-Místek stále čekají na první vítězství na hřišti soupeře. Po extraligových prohrách v Brně a v Litovli nestačili ani na Velkou Bystřici. Celek z druhé nejvyšší soutěže nám tak vystavil stopku v domácím poháru už ve 3. kole.

Frýdecko-místečtí házenkáři se nadále trápí. Na státní svátek, ve středu 28. září, nastoupili na palubovce Velké Bystřice hrající druhou nejvyšší soutěž. Jednalo se o utkání 3. kola Českého poháru. Náš výběr od začátku pokračoval v matném výkonu z Litovle.

„Klukům nemůžu upřít, že by hráli bez nasazení. Všichni příkladně bojovali, ale na nadšený výkon domácích to bohužel nestačilo,“ konstatoval smutně trenér Pepino SKP Frýdek-Místek Aleš Chrastina.

Střetnutí bylo o to zajímavější, že branku Velké Bystřice střežil náš odchovanec Vít Pyško, který se nakonec se svými spoluhráči mohl radovat z cenného vítězství v poměru 31:29.

„Utkání se hrálo ve vynikající atmosféře bystřické haly. Důležité bylo, že jsme po poločase dokázali odskočit na čtyři branky a vedení pak uhájili v nervózní koncovce. Ze zápasu jsme měli obavy. Vítězství je pro nás skvělé a pro mě osobně obrovskou satisfakcí,“ přiznal Vít Pyško.

14479711_1269804273050127_6671137126755837182_n

„Rozhodně jsme neprohráli kvůli tomu, že Víťa dobře zná všechny naše hráče. Jednoduše jsme ve fázi, kdy se nám nedaří. Děláme hrozně moc chyb v obraně i v útoku,“ hledal Chrastina příčiny další porážky, kterou řídil s devíti góly nejlepší střelec zápasu Lubomír Veřmiřovský. V našem družstvu zaznamenali po osmi brankách Vojtěch Petrovský a Sebastián Strack.

Náš celek má v současnosti náročný program. Vyřazení z poháru se Chrastinovi svěřenci pokusí odčinit už o tomto víkendu, kdy přivítají pražskou Duklu.

„Čeká nás velice náročné utkání proti jednomu z nejlepších extraligových družstev. Dukla patří mezi týmy s nejvyššími ambicemi,“ podotkl frýdecko-místecký lodivod.

Utkání mezi Pepino SKP Frýdek-Místek a Duklou Praha se odehraje v neděli 2. října v hale na 6. ZŠ. Začne v 17 hodin. Naši hráči už potřebují bodově zabrat a proti Dukle to rozhodně nebudou mít jednoduché. Proto budou potřebovat také vydatnou podporu svých příznivců, tak je přijďte podpořit.

SK Velká Bystřice-PORR   31:29  (16:16)  Pepino SKP Frýdek-Místek

Sestava a branky SKP F-M: Marenčák, Štolcar, Stříž – Rajnoha L. 1, Pomichálek 2, Klaban 2, Petrovský 8/1, Bosák, Rajnoha J., Dyba 3, Vacula 2, Kichner 1, Kocich 2, Strack 8, Žvak. Trenér: Aleš Chrastina.

Rozhodčí: Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek. Diváci: 223.
Foto: Facebok SK Velká Bystřice

Komentáře