Ostudný výkon na jihu Moravy

hazena

Naši hráči v Brně nenavázali na vítězství z úvodního kola letošního extraligového ročníku. Na jihu Moravy prohráli 33:26, takže v tabulce zůstávají na dvou bodech.

V duelu s papírově slabším soupeřem tahali naši hráči po celou dobu za kratší konec. Od úvodního hvizdu se prezentovali matným, laxním a především nekoncentrovaným výkonem. „Hráči k zápasu, zřejmě i pod dojmem toho, jak hrálo Brno v předešlém kole v Hranicích, přistoupili velice špatně a nezodpovědně,“ upozornil trenér Pepino SKP Frýdek-Místek Aleš Chrastina.

„Katastrofální byla hra křídel, která neproměnila jedenáct vyložených šancí. Navíc jsme udělali jedenáct technických chyb. S takovým výkonem nemůžeme pomýšlet na vítězství v žádném extraligovém střetnutí,“ podotkl frýdecko-místecký kouč.

Ten tak nemohl chválit žádného ze svých svěřenců. „Standardní výkon předvedl tradičně Vojta Petrovský, ke kterému se trochu přidal Péťa Kichner na druhé spojce, ale všichni ostatní v tomto duelu propadli. Jinak se to nedá nazvat,“ kroutil hlavou Chrastina.

Jeho svěřenci si tak připsali první letošní prohru. Brnu podlehli poměrem 33:26, když už v poločase prohrávali o čtyři góly, a sice 16:12. Našim házenkářům tak nezbývá nic jiného, než na tento nezdar co nejrychleji zapomenout. O reparát se pokusí v sobotu 17. září, kdy v domácím prostředí přivítají v regionálním derby Kopřivnici.

„Pevně věřím, že se z ostudného výkonu v Brně ponaučíme. Kluci dostali lekci a sami se přesvědčili, že bez nasazení vyhrávat nebudou. Žádný soupeř jim nenechá body zadarmo,“ zdůraznil Chrastina.

Duel mezi Pepino SKP Frýdek-Místek a KH Kopřivnice začne v neděli, tentokrát už v 13:30 hodin.

Komentáře