Aktuality

Mladší dorostenci opět vítězně

Předposlední kolo 1. ligy mladších dorostenců přineslo dramatický domácí souboj o medailové umístění s celkem Talentu Plzeň, který skončil nejtěsnějším vítězstvím našeho týmu 23:22.

Velmi dobrý vstup do utkání měl náš tým, v 10. minutě  vedl 5:1. Pak ale začal naši obranu trápit hostující kanonýr Leonard Kaplan a plzeňští snížili na poločasových 12:10.

Ve druhém poločase začala přetahovaná o vedení v utkání. V 9. minutě tu byl nerozhodný stav 14:14. V 15. minutě se hosté dostali do dvoubrankového vedení (15:17), ve 22. minutě odskočili na rozdíl tří branek (18:21). Závěrečná osmiminutovka však patřila našemu týmu, pět branek v síti soupeře a jen jedna v naší síti, to rozhodlo o nejtěsnějším vítězství Pepino SKP Frýdek-Místek 23:22.

Je to jisté. Mladší dorostenci Pepino SKP Frýdek-Místek získávají medaile. Z jakého kovu budou, rozhodne poslední utkání sezóny v Praze s Duklou.

1.liga mladší dorostenci 21. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent ŠKODA JS Plzeň 23:22 (12:10)

Vyloučení: 1 – 6
Sedmičky: 4/3 – 1/1

Sled utkání: 4:0, 5:1, 8:4, 9:7, 11:9, 12:10, 13:12, 14:14, 15:17, 17:19, 18:21, 21:21, 23:22

Sestava a branky SKP: Bartoš – Vyskočil 2, Prudký, Chovančík, Voleník 5, Moješcik 6/3, Borák, Mlčoušek 1, Szafran 1, Zourek, Kresta Michal, Kresta Zdeněk, Papala 2, Brožek 6.