Starší dorostenci přejeli Karvinou

V utkání 19.kola 1. ligy přivítal náš tým starších dorostenců na domácí palubovce rivala z Karviné. Před utkáním se předpokládala veliká bitva, ale do Frýdku-Místku přijel jen karvinský házenkářský odvar.

Soupeř držel krok jen do 2. minuty utkání, pak následovalo 13.minut skvělých zákroků brankáře Patrika Bartoše a rázem tu bylo v 15. minutě sedmibrankové vedení našeho družstva (9:2). Do poločasu ještě náš tým navýšil vedení na rozdíl osmi branek (14:6).

V úvodu 2. poločasu náš tým skóroval třikrát a  rozdíl narostl na jedenáct branek (17:6), trenér domácích Daniel Valo tak mohl dát příležitost celé lavičce. Nakonec náš tým přesvědčivě zvítězil výrazným rozdílem dvanácti branek 31:19.

Z našeho týmu je třeba pochválit trojici reprezentantů ČR do 19 let Mazur, Musálek, Ondrušík, ale za nimi nezaostávala dvojice reprezentantů do 17 let Bartoš, Choleva.

1.liga starší dorostenci 19.kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – HCB Karviná  31:19 (14:6)

Vyloučení:  2 – 4
Sedmičky:
3/3 – 1/0

Sled utkání: 0:1, 1:2, 9:2, 11:3,12:5, 14:6, 17:6, 19:8, 20:10, 22:13, 26:13, 28:15, 29:17, 31:19.

Sestava a branky SKP: Bartoš, Plánka, Macek – Garba 3, Herman, Choleva 5, Gelnar 1, Mazur 5, Brožek, Ondrušík 7, Bandy 1, Vilimovský, O´Connor, Musálek 9/3.