Mladší dorostenci porážejí Karvinou

Ani po 19.kole 1.ligy mladších dorostenců není rozhodnuto o medailích, výjimkou je první příčka, tu ovládá tým Zubří. Náš tým Pepino SKP Frýdek-Místek se tři kola před koncem statečně pere o medailové pozice, stále drží třetí příčku. Ve hře je taky stále Prezidentský pohár, tuto soutěž hrají první dva týmy české ligy a první dva týmy slovenské ligy

V utkání 19.kola přivítal náš tým na domácí palubovce rivala z Karviné. Před utkáním se předpovídala veliká bitva, a ona to opravdu byla. Do 15.minuty měli trošku navch hosté z Karviné (5:7). Pak ale zavřel domácí bránu výborný Patrik Bartoš a rázem se skóre otočilo v náš prospěch (12:9). Do poločasu ještě náš tým navýšil vedení na rozdíl pěti branek (17:12).

V úvodu 2. poločasu sice hosté snížili na rozdíl dvou branek (19:17), ale náš tým už nic neponechal na náhodě a spolehlivě uhájil pětibrankové vítězství.

Z našeho týmu je třeba vyzdvihnout  velmi dobře hrajícího Sašu Moješcika, autora 10 branek, ale především skvěle chytajícího brankáře Patrika Bartoše.

1.liga mladší dorostenci 19.kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – HCB Karviná  26:21 (17:12)

Vyloučení:  2 – 5
Sedmičky:
7/4 – 1/1

Sestava a branky SKP: Bartoš 1, Broda – Vyskočil, Kresta Michal, Szafran 2, Moješcik 10/3, Borák, Mlčoušek 1, Havránek 7/1, Zourek, Prudký 1, Kresta Zdeněk, Papala, Brožek 4.

Sled utkání: 1:0, 2:3, 5:4, 5:7, 9:7, 12:9, 14:10, 17:12, 18:16, 20:17, 26:20, 26:21.