Aktuality

Mladší dorostenci porážejí Nové Veselí. Starší těsně prohráli

V 16. kole 1.ligy dorosteneckých soutěží se mladší dorostenci střetli v přímém souboji o 2. příčku ligové tabulky s TJ Sokol Nové Veselí, které výrazně porazili o devět branek (26:17). Starší dorostenci v dramatickém utkání podlehli svému soupeři z Nového Veselí o dvě branky (19:21).

1.liga mladší dorostenci

Do 23.minuty náš tým udržoval stálé vedení o tři až čtyři branky, ale soupeř v posledních šesti minutách prvního poločasu srovnal čtyřmi trefami v řadě na poločasových 12:12.

Ve druhém poločase předváděli naši hráči zlepšenou obranu, která podpořila velmi dobře chytajícího brankáře Patrika Bartoše, a tím náš tým dokázal jasně přehrávat hosty a získat vysoký 9 brankový náskok, který si udrželi až do závěru utkání.

Střelecky tým nejvíce podpořila dvojice hráčů Tomáš Havránek a Jakub Brožek, kteří společně nastříleli 14 branek.

Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí 26:17 (12:12)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Broda – Vyskočil 2, Prudký 2, Voleník 3, Moješcik, Borák, Mlčoušek 2, Havránek 8/3, Papala, Zourek 1, Kresta Z., Brožek 6, Szafran 2.

1.liga starší dorostenci

Starší dorostenci měli nevydařený vstup do utkání, kdy v osmnácté minutě prohrávali rozdílem šesti branek (3:9). Do konce prvního poločasu se našemu týmu nepodařilo stáhnout náskok soupeře a do šaten se šlo za stavu 8:13.

Do druhého poločasu naše družstvo nastoupilo jako vyměněné a ve 48 minutě stáhlo náskok soupeře na jedinou branku (15:16). Minutu před koncem snížil Jakub Ondrušík na rozdíl jediné branky (19:20), ale z následujícího protiútoku hosté třicet sekund před koncem utkání navýšili skóre ve svůj prospěch na konečných 19:21.

Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí 19:21 (8:13)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Macek – Garba, Herman, Brožek, Hrachovec 4, Voleník 2, Havránek, Fuciman 1, Ondrušík 6, Gelnar, Vilimovský 4, O´Connor, Musálek 2.